GRANDMEISTER DELUXE 40

Najbardziej wszechstronny wzmacniacz lampowy na tej planecie.

GrandMeister Deluxe 40 łączy w sobie brzmienie w pełni lampowego wzmacniacza gitarowego z możliwościami, jakie daje technologia cyfrowa. Ustawienia wszystkich potencjometrów (Vol, Gain, EQ) mogą zostać w prosty sposób zapamiętane i szybko przywołane jednym dotknięciem przełącznika, włącznie z ustawieniami cyfrowych efektów (Delay, Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo i Reverb), które znajdują się na pokładzie tego wzmacniacza.

Deluxe Tone Technology

Czy możesz sobie wyobrazić błyskawiczny dostęp do każdego gitarowego brzmienia o jakim sobie zamarzysz? GrandMeister Deluxe 40 właśnie ci to daje – oszałamiające brzmienie lampowego wzmacniacza i nowe możliwości kreowania twojego własnego gitarowego dźwięku. Wszystkie układy kształtujące brzmienie zostały na nowo zaprojektowane, a inspiracją do ich stworzenia był nasz flagowy wzmacniacz TriAmp Mark 3. Od dźwięcznej góry kanału Clean przez mruczący Crunch aż do miażdżących przesterów kanałów Lead i Ultra – to wszystko znajdziesz w GrandMeister Deluxe 40!

Zapamiętaj swoje najlepsze ustawienia jednym wciśnięciem przycisku

Zapamiętywanie i przywoływanie twoich ulubionych ustawień GrandMeister Deluxe 40 jest dziecinnie proste i wygodne przy użyciu opcjonalnego sterownika nożnego MIDI FSM-432 MK III, który pozwala na zapisanie do 128 presetów i przywołanie każdego z nich jednym wciśnięciem przełącznika. Wszystkie parametry wzmacniacza są zapisywane, włącznie z poziomem Gain, ustawieniami EQ i wszystkich efektów, tworząc w ten sposób swoistą bibliotekę twoich własnych, niepowtarzalnych brzmień. Dzieje się to przy użyciu technologii  Smart Rotary Control –  która pozwala regulować wszystkie cztery kanały niezależnie za pomocą tylko 9 potencjometrów zamiast 14 dla każdego kanału, których potrzebowałbyś w tradycyjnym wzmacniaczu.

center

Brzmienia i Efekty

GrandMeister Deluxe 40 posiada 4 niezależne kanały (Clean, Crunch, Lead i Ultra), Booster, pełną paletę efektów modulujących (Chorus, Flanger, Phaser i Tremolo), dodaj do tego świetnie brzmiący DELAY, wysokiej jakości cyfrowy REVERB i bramkę szumów, aby móc sprostać każdemu gitarowemu stylowi jaki będziesz chciał grać. Wszystko to wynosi twoją grę na nowy poziom.

center

Teraz możesz nagrywać gitary bez mikrofonu

Red Box AE to najnowsza wersja naszego wielokrotnie nagradzanego DI box’a z bardzo realistyczną symulacją kolumny głośnikowej – jest gotowy do użycia w twoim GrandMeister Deluxe 40. To oznacza koniec problemów z ustawianiem mikrofonów przy kolumnie głośnikowej twojego wzmacniacza na scenie i w studio.

Graj głośno na scenie. Ćwicz w domu. Nagrywaj nocą.

GrandMeister Deluxe 40’s posiada wbudowany układ POWER SOAK pozwalający na zredukowanie mocy wzmacniacza lub całkowite odłączenie głośników przy mocno odkręconym potencjometrze MASTER. Ciesz się pełnym lampowym brzmieniem twojego wzmacniacza grając koncert na dużej scenie, ćwicząc w domu lub nagrywając nocą bez kolumny i budzenia sąsiadów. Tego nie potrafi żaden inny wzmacniacz.

GM40 REMOTE – Aplikacja na iPad’a.

Chcesz zdalnie kontrolować w czasie rzeczywistym wszystkie parametry twojego wzmacniacza? Wystarczy że zainstalujesz na swojego iPad’a darmową aplikację GM40 REMOTE i podłączysz do wzmacniacza nasz bezprzewodowy interfejs MIDI WMI-1.
Na scenie, w sali prób czy w studio nagraniowym, możesz teraz jedną ręką ustawiać potencjometry, zmieniać efekty i kanały lub przełączać i zapisywać swoje presety bez podchodzenia do wzmacniacza.

Dane techniczne.

Kanały Clean, Crunch, Lead, Ultra
Moc 40W
Redukcja mocy do 20, 5, 1, 0W
Lampy wzmacniacza 4x EL84
Lampy przedwzmacniacza 3x 12AX7
TSC Tak
Pętla efektów Szeregowa z możliwością odłączenia
MIDI In, Out/Thru
Red Box RED BOX AE (z symulacją kolumny)
Kontroler FSM-432 MK III (opcjonalnie)
Bramka szumów Tak (z regulacją HARD / SOFT)
Wyjście głośnikowe 1x 8-16 Ohm
Wymiary 445 x 170 x 150 mm
Waga 7,7kg
Akcesoria Torba transportowa w zestawie

Prezentacje

Produkty powiązane

.

Test wzmacniacza TOP GUITAR styczeń 2017 --------------------

Pobierz

.

Ustawienia firmowe wzmacniacza - Factory Presets -----------

Pobierz

.

Broszura GM Deluxe 4o w j.angielskim ---------------------------------

Pobierz