Seria Edition Blue

Mięsiste, ekspresyjne brzmienie które zainspiruje Cię do dalszej gry!

 

Edition Blue 60 DFX Panel


Wnioski: funkcjonalny i dobrze brzmiący wzmacniacz doskonały na próby i kameralne występy.Wojciech Wytrążek - Magazyn Gitarzysta

Dopiero zaczynasz? Seria Edition Blue pozwala na czerpanie radości z gry: Kompaktowe wzmacniacze, łatwe do przenoszenia, z panelem kontrolnym z delikatnym niebieskim podświetleniem – jednak najważniejsze jest to czego próżno szukać w tej klasie: mięsiste, ekspresyjne brzmienie które zainspiruje Cię do dalszego grania! W rzeczywistości te wzmacniacze brzmią tak dobrze, że wielu profesjonalnych gitarzystów używa ich do prób lub rozgrzewek przed główną sceną.

Jakość brzmienia Edition Blue nie jest przypadkiem. Są one zbiorem najwyższej jakości komponentów: sprawdzony układ analogowy preampu, wzmacniacz o mocy 15-, 30- lub 60- Watt oraz wysokiej jakości głośniki zbudowane przez najlepszych producentów firmy Celestion? oraz Jensen?. Wybierz wersję R (z reverbem sprężynowym) lub DFX (z cyfrowymi efektami) dopasowaną idealnie do Twoich potrzeb!


Edition Blue 15 REdition Blue 15 R

Wzmacniacz tranzystorowy EDition Blue 30-R to wygodny wzmacniacz na próby oraz do ćwiczeń w domu. Najlepszy dźwięk w przystępnej cenie.