GrandMeister 36

Wzmacniacz lampowy 2.0

Wszystko czego spodziewasz się po TubeMeisterze plus coś ekstra!

GrandMeister 36 jest w pełni analogowym wzmacniaczem z czterema niezależnymi kanałami: Clean, Crunch, Lead oraz Ultra. 36 watowy wzmacniacz mocy bazujący na lampach 4x EL 84 jest bliźniaczą konstrukcją z TubeMeister 36, jednak preamp z lampami 3x 12AX7 to zupełnie nowy projekt oferujący najszersze spektrum brzmień jakie osiągnęliśmy we wzmacniaczach do tej pory.

Od szklistego cleanu aż do potężnego gainu. Niezależny gain, master, EQ oraz nawet presence i resonance w połączeniu z dodatkowym boostem na każdym kanale zapewniają Ci niesamowitą swobodę w kreowaniu swojego brzmienia. Dzięki nowatorskim pokrętłom Smart Rotary Controls każdy kanał ma swój własny zestaw ustawień przy zachowaniu minimalnej ilości pokręteł. Jak?

Każde z nich jest w pełni kontrolowane zdalnie i programowalne. To oznacza, że każde z Twoich dopieszczonych brzmień może zostać zapisane do jednego ze 128 banków pamięci i potem wywołane z dowolnego kontrolera MIDI, interfejsu lub iPada. iPada? Tak! Specjalna aplikacja pozwala Ci na sprawdzanie ustawienia każdego pojedynczego pokrętła, zmianę, przypisywanie nazw presetów oraz zdalne sterowanie wzmacniaczem – wszystko w czasie rzeczywistym.

Jednak pamietaj, że zdalne sterowanie to tylko fantastyczny dodatek – każde z ustawień możesz zmieniać bezpośrednio na wzmacniaczu lub na przełączniku nożnym FSM 432 MK III (sprzedawany osobno).

Mój najnowszy H&K GrandMeister 36 kasuje wszystko co do tej pory miałem. Ogień!!! Programowalne wszystkie gałki.. czyli właściwie 128 kanałowy w pełni lampowy head. Niesamowita dynamika podczas kostkowania i wspaniałe składowe harmoniczne przy długich nutach! Najlepszy na świecie crunch, niesamowity lead i przepiękny clean 🙂 Wszystko czego potrzeba aby być w gitarowym niebie! Polecam z całego serca!Jacek Polak, Mr.Pollack
Przez niemal 30 lat mojego grania testowałem niezliczoną ilość wzmaków, lampowych, cyfrowych , z podłogami czy bezpośrednio z gałek, aż wreszcie trafiłem na to cacko. Nikt jeszcze nie wymyślił eliksiru miłości który powoduje że człowiek czuje tą chemię od pierwszego wrażenia. W tym wypadku od pierwszego usłyszenia. Ja zakochałem się na zabój. Mały gabarytem, niewielki wagą a tak wielki sercem – Grand Meister 36 Firmy Hughes & Kettner, to kwintesencja nowoczesnego Designu, wszystkich potrzebnych brzmień i niezliczonych kombinacji współpracy z urządzeniami peryferyjnymi, a wszystko to nasączone Lampami. Gorąco i szczerze polecam !!!Waldemar 'Ace' Mleczko, Zespół Vincent

Kontroluj swoje brzmienie z zupełnie nowej perspektywy!

Pokrętła Smart Rotary Control wykorzystane w GrandMeisterze 36 mogą być sterowane zdalnie za pomocą sterowników MIDI, przełączników nożnych czy aplikacji na iPada. Za jej pomocą możesz:

  • Nazywać swoje presety
  • Sprawdzać wszystkie ustawienia w czasie rzeczywistym
  • Zmieniać ustawienia w czasie rzeczywistym
  • Zapisywać ustawienia na iPadzie
  • Wgrywać pobrane z internetu ustawienia innych gitarzystów
  • Wymieniać się ustawieniami wzmacniacza ze swoimi znajomymi

Aplikacja GM36 Remote App dla iPada jest do pobrania z Apple App Store. (iPad jest zastrzeżonym znakiem Apple Inc.).

Wymagania: Apple iPad 2 lub późniejszy, iOS7, interfejs MIDI kompatybilny z iPadem (interfejsy USB nie są wspierane).

Dane techniczne

Kanały Clean, Crunch, Lead, Ultra
Moc 36 Watt
Redukcja mocy 18,5 , 1,0 Watt
Lampy wzmacniacza 4 x EL84
Lampy przedswzmacniacza 3 x 12AX7
TSC Tak
Pętla efektów Szeregowa, przełączana
Reverb Digital Spring Reverb
Efekty Tap-Delay, Modulation (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo)
MIDI In, Out/Thru
RED BOX Tak
Footswitch FSM-432 MK III (opcjonalny)
Przełączane opcje Presets / Channels, Boost, Delay, Modulation
Dodatkowe opcje Programowalna redukcja mocy, Bramka szumów, Smart Rotary Controls
Wyjście głośnikowe 1 x 8-16 Ω
Wymiary 445 x 170 x 150 mm
Waga 7,7 kg
Pokrowce ochronne Torba w zestawie