Przedstawiamy wzmacniacze TubeMeister Deluxe!

Łukasz Wojciechowski Wzmacniacze gitarowe Leave a Comment

To jest to na co wszyscy czekali: przedstawiamy nowe wzmacniacze TubeMeister Deluxe!

TubeMeister jest niesamowitym bratem TubeMeistera, a jego zadaniem jest uczynienie Twojej roboty gitarzysty jeszcze lepiej brzmiącej i jeszcze przyjemniejszej.

Nowe wzmacniacze 20 i 40 W przenoszą format małych wzmacniaczy na zupełnie nowy poziom. Brzmienie butikowego wzmacniacza inspirowane ulubionymi kanałami wzmacniacza TriAmp Mark 3 w połączeniu z zabójczymi nowymi możliwościami czyniącymi hasło Rock on Stage, Play at Home i Record at Night prawdziwszymi niż kiedykolwiek wcześniej.

Poza niesamowitym brzmieniem klasy Deluxe, nowa seria posiada wszystkie uwielbiane cechy serii TubeMeister takie jak redukcja mocy czy TSC – są to również pierwsze wzmacniacze, które oferują prawdziwe FRFR (full range flat response).

Przełomowy dibox Red Box AE (Ambience Emulation) pozwala na podłączenie bezpośrednio do nagrywania lub nagłośnienia, czyniąc urządzenie idealne do pracy zarówno w studiu jak i na scenie. Otrzymywany dźwięk to doskonałe połączenie prawdziwej paczki 4×12 z bezpośrednim uderzeniem czystego, lampowego brzmienia.

Czas na wzmacniacz Deluxe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *