TubeMeister 36 Head

Pełne wyposażenie

TubeMeister 36 Head Przód

Hughes & Kettner wyprodukowało klejnot, który przewiduję że będzie się sprzedawał, sprzedawał, sprzedawał.Nick Guppy - Music Radar

Niezależna regulacja gain i master oraz przełączana pętla efektów są standardowym wyposażeniem w nowoczesnym, trójkanałowym wzmacniaczu gitarowym. Ale to nie jest wystarczające dla prawdziwego TubeMeistera. Mr. Hughes i Mr. Kettner stworzyli więc system midi pozwalający na zmianę kanałów, pętli efektów oraz wbudowanego reverbu. Co więcej możesz również sterować wbudowaną redukcją mocy (36W, 18W, 5W, 1W oraz 0W)!

To innowacyjne rozwiązanie pozwala na zupełnie nową kontrolę Twojego brzmienia. Przykładowo możesz grać na pełnym zakresie dynamiki na kanale czystym przy 36W i przełączyć się na kanał Crunch przy 5W i mocno rozkręconym masterze. Uzyskasz w ten sposób mocno nasycone brzmienie idealne na prowadzący rytm. Możesz również grać na kanale Lead przy 18W swoje high-gainowe riffy a następnie przerzucić się na 36W i zagrać ostre solo.

Na wszystkie swoje kombinacje masz az 128 miejsc w pamięci wzmacniacza. Wyobraź sobie co to oznacza dla Twojej swobody na scenie. W domu z kolei, dzięki ustawieniu 1W, możesz uzyskać swoje sceniczne brzmienie w zaciszu sypialni. Od dziś możesz przestać obawiać się pokrętła master!

TubeMeister 36 Head Tył

Wbudowany RedBox posiada wbudowany preamp i pozwala na przesyłanie w pełni lampowego brzmienia prosto do konsolety mikserskiej na scenie lub w studio. W autentyczny sposób emuluje brzmienie kolumny 4×12″ i wsyła symetryczny sygnał na gniazdo Speaker Out do użytku w salach prób, na scenach a nawet bezpośrednio do Twojego domowego systemu nagłośnieniowego. W połączeniu z opcją cichego narywania (0W), RedBox pozwala na zapisywanie profesjonalnie brzmiących nagrań nawet wśrodku nocy! Możesz nawet podłączyć sygnał do dousznego systemu monitorowego bez problemu z mikrofonowaniem kolumn.

Ale to dalej nie wszystko; jest również doskonały system TSC (Tube Safety Control). Układ ten w automatyczny sposób monitoruje i reguluje bias na każdej z Twoich lamp. Dzięki temu działają one na swoim optymalnym ustawieniu przedłużając żywotność oraz poprawiając brzmienie. Dodatkowo od dziś nie będziesz musiał oddawać wzmacniacza do serwisu w przypadku wymiany lamp. Możesz to zrobić samodzielnie, a wzmacniacz sam zajmie się cała regulacją. Czy jest coś wygodniejszego w sobotni wieczór zaraz przed Twoim koncertem?

Mój nowy TubeMeister 36 jest najlepszym lampowym wzmacniaczem na jakim grałem od wielu lat! Jestem zakochany przede wszystkim w kanale Crunch, który mnie powala. W zasadzie używam tylko tego kanału do solówek. Kanał Clean również jest przepiękny. Funkcja Midi learn to mistrzostwo świata! No i opcje zmiany mocy, które można zapamiętać w presetach midi! Atomatyczny BIAS i auto monitoring lamp to wisienka na torcie. Ogólnie jestem szczęściarzem, że po latach poszukiwań trafiłem na ten head !Jacek Polak - www.MrPollack.pl

Dane techniczne

Kanały 3 kanały
Moc 36 Watt (przełączana do 18W, 5W, 1W i 0W)
Reverb Wbudowany, przełączany reverb
Pętla efektów Wbudowana, przełączana pętla efektów
MIDI Tak
Lampy 3x 12AX7, 4x EL84
Pokrowiec ochronny Torba w zestawie
Wymiary 171 x 446 x 152 mm
Waga 7,7 kg