TubeMeister Deluxe 40

Mały, wyszukany wzmacniacz

Podczas gdy sama rodzina wzmacniaczy TubeMeister jest niesamowita, egzemplarz TubeMeister Deluxe jest po prostu olśniewający. Pozwala na uzyskanie doskonale czystych brzmień, przez autentyczne przestery aż do nowoczesnych hi-gainów. Wszystko to inspirowane ukochanymi kanałami wzmacniacza TriAmp Mark 3.

Właściwości

TubeMeister Deluxe 40 czyni robotę gitarzysty łatwiejszą, lepiej brzmiącą i jeszcze ciekawszą. Niezależnie czy grasz na scenie, w domu czy nagrywasz w nocy – TubeMeister 40 Deluxe jest wzmacniaczem idealnym. Prawdziwa redukcja mocy pozwala Ci na wybór pomiędzy 40W, 20W, 5W i 1W, a nawet 0W aby móc nagrywać po cichy w środku nocy.

TubeMeister Deluxe 40 jest pierwszym lampowym wzmacniaczem oferującym prawdziwe doznania FRFR (full range flat response). Niesamowity DI-BOX Red Box AE (Ambience Emulation) pozwala na podłączenie Twojego pieca bezpośrednio do nagrywania lub systemu nagłośnieniwego. Dzięki temu wzmacniacz ten jest idealnym kompanem na każdej scenie i w każdym studiu. Do Twojej dyspozycji jest doskonałe połączenie brzmienia kolumny 4×12 oraz czystego ataku brzmienia lampowego.

Dane Techniczne

Kanały Clean, Crunch, Lead
Moc 40W
Redukcja mocy do 20, 5, 1, 0W
Lampy wzmacniacza 4x EL84
Lampy przedwzmacniacza 3x 12AX7
TSC Tak
Pętla efektów Szeregowa, przełączana
MIDI In
Red Box Red BOX AE (Ambience Emulation)
Przełącznik nożny FS-2 (opcjonalny), FSM 432 MK III (opcjonalny)
Funkcje przełącznika nożnego Kanały, Pętla efektów
Wyjście głośnikowe 1x 8-16 Ohm
Wymiary 445 x 170 x 150 mm
Waga 7,7kg
Akcesoria Torba transportowa w zestawie

Próbki dźwiękowe

Wideo