Aplikacja GrandMeister 36 Remote

Nowa wersja aplikacji GrandMeister 36 Remote

Łukasz Wojciechowski Wzmacniacze gitarowe Leave a Comment

Wraz z najnowszą wersją darmowej aplikacji na iPada dodano szereg nowych możliwości. Możesz teraz zapisywać i importować swoje presety oraz organizować je w biblioteki zapisywane na iPadzie. Jest to świetne narzędzie do zapisywania Twoich brzmień, wymieniania ich ze znajomymi oraz pobierania presetów stworzonych przez innych.

Jacek Polak i GrandMeister 36

Mój najnowszy H&K GrandMeister 36 kasuje wszystko co do tej pory miałem. Ogień!!! Programowalne wszystkie gałki.. czyli właściwie 128 kanałowy w pełni lampowy head. Niesamowita dynamika podczas kostkowania i wspaniałe składowe harmoniczne przy długich nutach! Najlepszy na świecie crunch, niesamowity lead i przepiękny clean :) Wszystko czego potrzeba aby być w gitarowym niebie! Polecam z całego serca!

Jacek Polak

Łukasz Wojciechowski Artyści Leave a Comment

Guitar Awards

Hughes&Kettner na Guitar Awards

Łukasz Wojciechowski Imprezy Leave a Comment

Serdecznie zapraszamy na konkurs gitarowy oraz wystawę sprzętu Guitar Awards w Warszawie. Na miejscu masa atrakcji począwszy od koncertów a na warsztatach muzycznych kończąc. Będziemy mieli przyjemność przezentować wzmacniacze Hughes&Kettner na wystawie oraz poprowadzić demo wzmacniacza GrandMeister na scenie teatralnej.

musikmesse 2014

Hughes&Kettner na musikmesse 2014

Łukasz Wojciechowski Imprezy Leave a Comment

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku F11 w hali 4.0 na nadchodzących targach musikmesse 2014 we Frankfurcie.

Mr. Fastfinger na Guitarbots

Mr. Fastfinger na Guitarbots – wyzwania, które motywują

Łukasz Wojciechowski Artyści Leave a Comment