Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe
Kanał RSS RSS

Gdzie jesteś : strona główna / lampy i akcesoria / akcesoria / ampguard

AmpGuard

dane techniczne
AmpGuard AmpGuard AmpGuard AmpGuard AmpGuard AmpGuard AmpGuard

AmpGuard

Pakiet bezpieczeństwa Twojego wzmacniacza

Wracasz po nocnym koncercie do domu kiedy niespodziewanie coś przebiega Ci drogę. Po ostrym hamowaniu Twój nowy wzmacniacz lampowy uderza w statyw mikrofonowy i z panelu przedniego nie zostaje nic. Czas zainwestować w porządny case. Jednak sala prób jest po drugiej stronie miasta, jak więc będziesz przenosił to monstrum dwa razy w tygodniu bez żadnej pomocy? Hughes&Kettner ma na to odpowiedź. Połączyliśmy siły z aktywnymi zawodowo, profesjonalnymi muzykami aby stworzyć Amp Guard, specjalnie zaprojektowaną torbę spełniającą wszystkie wymagania nowoczesnych gitarzystów.

Optymalna ochrona

Kombinacja odpornych na rozrywanie materiałów, precyzyjnie wykonanych części plastikowych oraz sklejki czyni z tego pokrowca ochronę nie do przebicia. Kiedy zostanie prawidłowo zamknięty, zapewnia optymalną ochronę z każdej strony. Twa zabezpieczające pasy w środku zapewniają stabilność wzmacniacza w każdej sytuacji. Miękkie wykończenie wnętrza zapobiega jakimkolwiek zarysowaniom często delikatnych obić drogich wzmacniaczy.

Łatwy transport

Trzy uchwyty oraz dwa podwójne kółka zapewniają łatwy, pewny transport nawet na wyboistych drogach. Szczególnie spodobają Ci się pełne zamknięcia zamkiem błyskawicznym oraz wygodny uchwyt do pasków: wystarczą trzy ruchy do otworzenia i zamknięcia pokrowca. Nie ma żadnego wygodniejszego rozwiązania!

Wszystko pod ręką

Torba zawiera również wygodną kieszeń w której możesz trzymać wszystkie rzeczy niezbędne w trasie np. przewody, foostwitch, struny i narzędzia. Nowa torba koncertowa firmy Hughes&Kettner dostępna jest w dobrze zaopatrzonych sklepach muzycznych. Sprawdź jak można uczynić życie muzyka łatwiejszym!

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl