Łukasz Mackiewicz

W dzisiejszych czasach liczy się mobilność. A co jeśli wraz z nią zagwarantowane jest także zawodowe brzmienie, multum możliwości, wysokiej klasy efekty i solidne wykonanie? Grandmeister to jeden z najbardziej wszechstronnych wzmacniaczy naszych czasów! 128 w pełni programowanych presetów otwiera nieznany dotąd gitarzystom świat nieograniczonych możliwości.To początek nowej ery wzmacniaczy lampowych. To po prostu Grand.

Łukasz Mackiewicz

Łukasz Wojciechowski Artyści Leave a Comment

Urodzony w Warszawie, Łukasz Mackiewicz (Luke Ashmack) od dziecka zafascynowany był muzyką i wszystkim co z nią związane. Swoją przygodę z gitarą rozpoczął w wieku 10 lat i od tego czasu nieustannie rozwija swoje umiejętności.

Od 2009 roku zaczął regularnie odwiedzać i prowadzić prezentacje na stoiskach różnych firm na targach muzycznych Music Messe we Frankfurcie. W 2011 roku rozpoczął naukę w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w klasie fortepianu.

Na co dzień, Łukasz jest nauczycielem gry na gitarze elektrycznej, gitarzystą warszawskiej grupy heavy-metalowej Scream Maker, a także studentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

Oficjalna strona internetowa: www.lukeashmack.com