Tomasz Lubert

Uwielbiam piec GrandMeister z wielu powodów, jednak przede wszystkim ze względu na brzmienie. Jedyne i naprawdę niepowtarzalne, a przede wszystkim bardzo osobiste! Taka ilość przeróżnych ustawień może zadowolić nawet najbardziej wybrednego muzyka. Grand to przede wszystkim zawodowy, wielofunkcyjny sprzęt - idealny do domu, studia i oczywiście na scenę. Z pozoru nie największa kolumna daje wystarczająco dużo czadu, aby gitarzysta czuł się swobodnie podczas koncertu. No i ten niesamowity wygląd, którego pozazdroszczą wszyscy muzycy oraz fani pięknych kształtów. Polecam GrandMeistera - to mój piec!

Tomek Lubert

Łukasz Wojciechowski Artyści Leave a Comment

Tomek Lubert – kompozytor, gitarzysta i producent muzyczny. Twórca i współzałożyciel zespołów takich jak Virgin, Volver, Video. Niedoszły muzykolog, tenor w wielu chórach. Prezenter w Rebel TV.

Tomek może się pochwalić skomponowaniem muzyki do ponad 50 hitów czołowych polskich i zagranicznych artystów takich jak: Virgin, Video, Volver, Doda, Daga, Istvan Tabani, Patrycja Markowska, Ania Wyszkoni, Magda Femme, Alicja Bachleda-Curuś, Ewa Farna, Marysia Sadowska, Andrzej Cierniewski, Natalia Lesz, Jesika, EwelONA, Kalwi&Remi.

Na co dzień współpracuje z uznanymi twórcami tekstów m.in.: Andrzejem Mogielnickim, Liberem, Wojciechem Byrskim, Darią Druzgałą, Wojciechem Łuszczykiewiczem.

W swojej karierze, pod pseudonimem QNDEL, stworzył również wiele piosenek i reklam dla dzieci. Jego produkcje posiadają już ponad 120 mln wyświetleń na YouTube. Oprócz tego jest autorem przebojowej serii płyt edukacyjnych dla dzieci pt. „Bawimy, Uczymy, Śpiewamy”.

W czerwcu 2014 roku obchodził swoje 15 lecie pracy artystycznej. W związku z tym wydał okolicznościową płytę Lubert – „Z Miłości do muzyki”. Na krążku znajdziemy plejadę największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Przy okazji premiery płyty Tomek wyruszył w trasę koncertową promującą nowo wydany album.

Wybrane nagrody i wyróżnienia:

Ponad 50 singli – hitów w Polsce i zagranicą
2005 Słowik Publiczności (singel Virgin – Znak pokoju)
2006 Superjedynki Premiery
2006 Superjedynki Płyta Pop (album Virgin – Ficca)
2006 Eska Music Awards – Zespół Roku (Virgin)
2006 MTV – Teledysk roku (singel Virgin – Szansa)
2006 Jetix Kids Awards Ulubiony polski wykonawca (Virgin)
2008 TOPtrendy Festival -Nagroda dziennikarzy (Video)
2008 Famka – Odkrycie Roku (Video)
2010 Viva Comet 2010 Przebój 10-lecia (singel Virgin – Szansa)
2010 TOPtrendy – Artysta trendy (Volver – Volveremos)

Virgin -„Virgin ” – Złota Płyta
Virgin -„Bimbo ” – Platynowa Płyta
Virgin -„Ficca” – Potrójna Platyna

Fot. Maciej Gillert/East News