Przez lata coraz głębiej odkrywamy tajemnicę magii wzmacniaczy lampowych. Stało się to oczywiste: chodzi o coś więcej niż tylko szklaną bańkę. Prawdziwie magiczne brzmienie wyłania się ze wszystkich „dziwnych” dynamicznych interakcji pomiędzy wszystkimi stopniami wzmacniacza, w tym z transformatorem, głośnikami i zasilaczem. Te niezwykle złożone i dynamiczne zjawiska fizyczne tworzą bogate, organiczne i dotykalne brzmienie, którego oczekują gitarzyści.

Technologia Spirit Tone Generator wiernie odtwarza naturalne, niezwykle złożone interakcje tradycyjnych układów lampowych na sterowanej cyfrowo, ale analogowej matrycy roboczej. To miniaturowe arcydzieło odtwarza procesy fizyczne wzmacniacza lampowego, dzięki temu tworzy bogate i responsywne zachowania tonalne, które daje nieokiełznaną radość z grania. Mówiąc prościej, Black Spirit 200 jest stworzony, by inspirować gitarzystów

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA ZASTOSOWANE W BLACK SPIRIT 200

Black Spirit 200 to przełom w historii muzyki, czterokanałowa erupcja ekscytujących brzmień, które zapewniają najbardziej intensywne wrażenia z gry..

Wiele z fascynujących intensywnych brzmień dźwięków gitary doprowadza do spadku napięcia zasilania, gdy sygnał wzmacniany jest w stopniu mocy. Teraz, po raz pierwszy we wzmacniaczu analogowym Black Spirit 200 można korygować ten parametr i wybierać brzmienia od kremowych po warkot niezależnie od poziomu głośności.

Wszystkie parametry oprócz Master Volume można zapisać w maksymalnie 128 ustawieniach i przywołać w dowolnym momencie! Black Spirit 200 to idealne rozwiązanie na scenę do studia lub do domu. Wczytanie wszystkich brzmień w Black Spirit 200 nie może być prostsze: wystarczy skorzystać z opcjonalnego sterownika MIDI Hughes & Kettner FSM-432 MK III , gdzie każde z Twoich ustawień pojawia się we wzmacniaczu za dotknięciem palca !

Pokrowiec dedykowany BS200

Uchwyty umożliwiające zamontowanie wzmacniacza w obudowie RACK

sterownik MIDI FSM432MKIII

Black Spirit - Prezentacja

FIGHTER