Hughes & Kettner od kuchni w najnowszej książce

Łukasz Wojciechowski Inne Leave a Comment

Fani Hughes & Kettner będą mieli niepowtarzalną okazję spojrzeć za kulisy słynnych niebieskich świateł wraz z premierą najnowszej książki biograficznej o firmie: Into The Blue: A Brief History Of The Technology Of Tone.

Pisana przez 2 lata przez pracownika działu H&K Custom ShopUwe Sicksa, książka zawiera wiele szczegółów z bogatej historii począwszy od małej rodzinnej firmy produkującej wzmacniacze, aż do marki obecnej na największych scenach, salach prób i studiach na całym świecie.

Przez ponad 200 stron, wraz z wieloma niepublikowanymi do tej pory zdjęciami, książka opisuje wzloty i upadki jakie firma zaliczyła przez 30 lat działania na rynku wzmacniaczy gitarowych. Jest tam wszystko począwszy od kolumn budowanych we własnym garażu aż do fantastycznych, uznanych produktów takich jak TubeMeister, GrandMeister czy rodzina TriAmp.

W środku znajdziesz również wywiady z założycielami Hughes & Kettner oraz z najważniejszymi gitarzystami w historii firmy. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego entuzjasty gitar, wzmacniaczy i muzyki.

Książka dostępna jest w wersji angielskiej i niemieckiej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *