19.01.2008

Tommy Thayers wybrał Hughes&Kettner Duotone.
więcej...


19.12.2007

Konkurs na stronach infomusic.pl
więcej...


18.09.2007

Hughes&Kettner na targach MusicMedia w Krakowie.
więcej...


21.06.2007

Rush wraca na trasę
więcej...


05.06.2007

Michał "Bateria" Bagiński mówi o sprzęcie Hughes&Kettner
więcej...


Zobacz także
HK Audio

Power Works
Amtec OnlineSaosin i Hughes&Kettner

Południowo kalifornijski kwintent Saosin jest grupą rockową robiącą furorę - występują na scenie głównej podczas Vans Warped Tour, bilety na ich klubowe występy rozchodzą się w mgnieniu oka, grają z takimi gwiazdami jak AFI, Avenged Sevenfold, My Chemical Romance czy Taking Back Sundey, posiadają rzeszę fanów, którzy sciągnęli ich piosenki z myspace już 5 milionów razy! Ponad to już niedługo wydają swoją pierwszą płytę.

Gitarzyści Beau Burchell oraz Justin Shekoski są wielkimi fanami sprzętu Hughes & Kettner i oboje polegają na wzmacniaczu TriAmp MkII oraz kolumnach CC412 i CC212, zarówno na żywo jak i w studiu.

Burchell: "Zawsze byłem gościem od Marschall'a i Les Paul, to był mój dźwięk, ale grałem w zespołach gdzie drugi gitarzysta miał Mesę, Mesa miała mocny dół i mój Marshall brzmiał cienko. Jednak Mesa nie miała takich średnich tonów jak mój Marshall."

Shekoski: "H&K TriAmp MkII ma to co najlepsze z obu światów. Posiada ten bogaty dół Mesy i wyrazistość czystych tonów Marshall'a. Jest to naprawdę to co najlepsze z obu światów. Przy każdym występie dostajemy komplementy jak świetnie brzmią te wzmacniacze. I jest to świetne uczucie mając świadomość, że ciągle są ludzie którym zależy na dobrym dźwięku. Oczywiście dostajemy też mnóstwo komplementów na temat ich wyglądu!"

Burchell dodaje: "Dodatkowo, H&K naprawdę pozwala pokazać osobowość gitary na której grasz."

Więcej na temat zespołu: http://www.saosin.com/
Okinet Interactive Group