Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe

Animations na Eliminacjach do Przystanku Woodstock

Animations na Eliminacjach do Przystanku Woodstock

Animations to pochodzący z Jaworzna zespół wykonujący muzykę określaną jako power-tech-prog-metal-fusion. To nieco przewrotne określenie okazuje się być całkiem trafione, ponieważ w muzyce Animations odnaleźć można elementy każdego z tych gatunków muzycznych. Powermetalowe zapędy, skomplikowane techniczne zagrywki, ostre metalowe riffy, improwizacje godne najlepszych wykonawców muzyki fusion, wszystko doprawione stylistyką progresywną godną największych mistrzów gatunku.

Kuba Dębski - gitarzysta zespołu - postanowił wybrać Switchblade 100 TSC z trzech dostępnych wzmacniaczy na eliminacjach do Przystanku Woodstock. Nieznajomość wzmacniacza oraz krótki czas próby w żaden sposób nie wpłynęły na jakość jego muzyki. Będąc na miejscu możemy powiedzieć, że wypadł fantastycznie. Oto co sam ma do powiedzenia:

"Napisanie tych kilku słów o wzmacniaczu Hughes & Kettner Switchblade 100 TSC w wersji head to przyjemność porównywalna z tą jakiej doświadczyłem podczas kilkudziesięciu minut jakie dane mi było spędzić z tym piecem. Miałem okazję skorzystać z tego sprzętu podczas półfinałowego koncertu podczas eliminacji do XVI Przystanku Woodstock.

Byłem w szoku, gdy zapoznałem się z możliwościami brzmieniowymi i technologicznymi tego wzmacniacza. To potęga lampowego soundu idealnie połączona z najnowszymi cyfrowymi rozwiązaniami! Cały blok efektów? Świetnie brzmiący chorus, phaser, delay i reverb? Proszę bardzo! Do tego pełna kontrola MIDI!

Nigdy nie miałem okazji zabrzmieć tak dobrze, przy wykorzystaniu tylko gitary i kabla. Switchblade 100 TSC, to fantastyczny, w pełni lampowy wzmacniacz, który łączy to co najlepsze w rozwiązaniach klasycznych analogowych i tych nowoczesnych cyfrowych. Po prostu wszystko w jednym.

Żałuję jedynie, że te kilkadziesiąt minut na scenie minęło tak szybko. Zdecydowanie muszę spróbować jeszcze raz.

Polecam!"

Życzymy powodzenia w eliminacjach i oczekujemy na Kubę w rodzinie użytkowników Hughes&Kettner!

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl