Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe
Kanał RSS RSS

Gdzie jesteś : strona główna / nowości / kiss podbija niemcy

KISS podbija Niemcy

KISS podbija Niemcy

Muzycy KISS rozpoczęli swoją wizytę w Niemczech nieco oficjalnie - od spotkania z wysokim przedstawicielem niemieckiego rządu. Lutz Gartner, który pracuje dla niemieckiego ministerstwa odpowiadającego za biznes, technologię oraz inicjatywy kulturalne i biznesowe, wyciął trochę czasu ze swojego napiętego kalendarza i odwiedził swoją ulubioną rockową kapelę - KISS.

Wraz ze swoim kolegą miał okazję spotkać zespół i podziękować im za 30 lat wkładu w niemiecką muzykę.

Miał również zobaczyć pracę jaką firma Hughes&Kettner włożyła w zabezpieczenie techniczne muzyków na najwyższym poziomie, z czego był bardzo zadowolony.

Lutz Gartner i KISS

Kolejnym krokiem w podróży był koncert w Berlinie. Paul Airey z Hughes&Kettner miał przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu:

Miałem niezywkłe szczęście, że mogłem uczestniczyć w jednym z najlepszych rockowych koncertów jakie widziałem. KISS live w O2 Arena w Berlinie, Środa 26 Maja 2010. KISS to niesamowita kapela. To był niezwykły koncert, ze światłami, pirotechniką, podnośnikami, dymem, konfetti oraz świetnie brzmiącą muzyką. Gene Simmons dał z siebie wszystko w swoim unikatowym, władczym stylu.

Paul Stanley zawładnął sceną swoim śpiewem i grą, oraz ogólną prezencją na scenie. Jest świetnym front manem w każdym znaczeniu tego słowa.

Eric Singer siedział na swoim wzniesieniu i majestatycznie wykonywał swoją robotę.

Tommy Thayer, prowadzący gitarzysta, jest zwieńczeniem fenomenu jakim jest KISS. Jego wyzywający styl gry i unikatowe brzmienie gwarantują ucztę zarówno dla oczu jak i uszu. Oczywiście gra on na swoim własnym wzmacniaczu Hughes&Kettner Dutotone Head Signature Edition. Nie ma specjalnie nic do dodania. KISS będzie w europie do 27 czerwca. Jeżeli masz okazję to koniecznie idź ich zobaczyć. Poniżej kilka zdjęć zrobionych w czasie koncertu. Oni to robią każdej nocy!

KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS

Następnym miejscem występu był festiwal Rock Am Ring organizowanym na znanym torze wyścigowym Nuerburgring. 90,000 osób w jednym miejscu słuchających największych światowych sław rocka, w tym zespołu KISS. To była sama przyjemność. Pogoda była świetna, piwo zimne, a show fantastyczne. Koncert był transmitowany na żywo przez MTV. Na miejscu było również wielu innych przedstawicieli mediów. Poniżej pare zdjęć z tego koncertu. Tommy Thayer jak zawsze grał na wzmacniaczu Hughes&Kettner Tommy Thayer Signature Duotone.

KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl