Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe
Kanał RSS RSS

Gdzie jesteś : strona główna / nowości / mr fastfinger aka mika tyskaa

Mr Fastfinger aka Mika Tyskaa

Mr Fastfinger aka Mika Tyskaa

Strona GuitarShredShow.com pojawiła się latem 2005 roku. Natychmiast stała się niezywkle popularna. "Mountain of the Tapping Dwarves" zachęciło do prywatnych jam session wielu gitarzystów na całym świecie.

Koncepcja GuitarShredShow.com jest niezwykle odmienna od wszystkich innych lekcji gitarowych online. Właśnie dlatego Mr. Fastfinger stał się tak popularny w świecie gitarowym. Animacja wykonana w technologii Flash jest jednocześnie encyklopedią z niezwykłymi technikami gitarowymi, zbiorem ścieżek gitarowych oraz ciekawą historią z dużą dawką pokrętnego humoru.

W 2008 Mr. Fastfinger wszedł w porozumienie z niemieckimi wizjonerami wzmacniaczy - firmą Hughes&Kettner. W ten sposób stał się pierwszym animowanym artystą promującym naszą firmę. Jego porady (7 Wisdoms of the Tone) mogą być znalezione ekskluzywnie na stronie głównej producenta.

Mika Tyskää

W 2009 roku Mr. Fastfinger wypuścił swój debiutancki album solowy - "The Way of the Exploding Guitar". 14 utworów czystej gitarowej akcji, oczywiście nagranych za pomocą wzmacniaczy Hughes & Kettner TriAmp MKII oraz Hughes & Kettner Switchblade.

Jeżeli grasz na gitarze to koniecznie odwiedź stronę www.GuitarShredShow.com

Mika Tyskää
Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl