Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe

Musikmesse 2010 ... 200% normy

Musikmesse 2010 ... 200% normy

W tym roku targi Musik Messe okazały się bardzo łaskawe dla rodziny Hughes&Kettner. Premiery, nagrody, występy muzyków... o nudzie nie mogło być mowy. Zacznijmy od początku.

Tuż przed targami, jak grom z jasnego nieba, spadła na nas wiadomość - Hughes&Kettner wchodzi na rynek lamp. Ze swoją rewolucyjną technologią testowania VTI, postanowiliśmy wyjść naprzeciw gitarzystom i pozwolić im korzystać ze swoich niezawodnych lamp również w starszych modelach H&K oraz konkurencyjnych piecach. 6L6, EL34, EL84 to wielka trójka obecna prawie w każdym ze współczesnych wzmacniaczy lampowych. Teraz możesz je dostać w ekskluzywnym opakowaniu z bawełnianą rękawiczką w zestawie! Po co ją dodaliśmy? Wszystkiego dowiesz się z broszury Tube Expert w środku!

Coreblade wzmacniaczem gitarowym roku wg Soundcheck Po raz pierwszy we Frankfurcie widzowie mieli okazję oglądnąć i posłuchać wzmacniacza Coreblade. Prezentował go oczywiście sam Jeff Waters z zespołu Annihilator. Styl grania i sposób bycia Jeffa ściągał uwagę wszystkich zgromadzonych osób. Było to naprawdę niezapomniane show. Na szczęście podobało się nie tylko nam i wzmacniacz uzyskał nagrodę wzmacniacza gitarowego roku od prestiżowego niemieckiego magazynu Soundcheck. Dziękujemy!

Chcieliśmy również podziękować gwiazdom występującym na stoisku Hughes&Kettner za wrażenia, oddanie i pokazanie wszystkim jak mocna jest rodzina Hughes&Kettner. Obecność takich gwiazd jak Jeff Waters (Annihilator), Thomas Blug (Thomas Blug Band), Kat Dyson (Zucchero, Sisters of Avalon), Geoff Whitehorn (The Who, Bad Company) pokazuje, że praca jaką wkładamy w projektowanie naszych wzmacniaczy nie idzie na marne! Dziękujemy! Poniżej kilka zdjęć z występów.

Geoff Whitehorn Jeff Waters Jeff Waters Jeff Waters Thomas Blug Thomas Blug

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl