Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe

Koncert grupy HoBoLeMa w Katowicach

Koncert grupy HoBoLeMa w Katowicach

Po raz pierwszy czterech genialnych muzyków wystąpi w takim składzie w Europie! HoBoLeMa zaprezentuje polskiej publiczności najlepsze rockowo - fusion jazzowe improwizacje. Zespół wyróżnia się całkowicie nowatorską koncepcją koncertowania. To co usłyszymy podczas pokazu mistrzów swoich instrumentów to niepowtarzalna muzyka powstająca spontanicznie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu na koncertach HoBoLeMa nie usłyszymy dwa razy tych samych dźwięków. Jest to druga seria występów supergrupy. Pierwszą wspólną trasę koncertową zagrali w Japonii jesienią 2009 roku.

Twórcy HoBoLeMa występowali wcześniej ze sobą w różnych składach np.: Holdsworth i Bozzio byli członkami dwóch różnych składów rewelacyjnego zespołu UK. Levin i Bozzio nagrali wspólnie kilka godnych uwagi albumów. Mastelotto i Levin występowali razem w King Crimson, Stick Men i Kalifornijskim Trio Gitarowym.

Allan Holdsworth zagra oczywiście na swoich wzmacniaczach Switchblade. Całość odbędzie się 25.04.2010 w katowickim klubie Mega Club przy ul. Żelaznej 9. Bilety są do nabycia w sieci sklepów Ragtime oraz serwisie Ticket Portal. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 80zł.

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl