Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe
Kanał RSS RSS

Gdzie jesteś : strona główna / nowości / pendulum na rock am ring

Pendulum na Rock Am Ring

Pendulum na Rock Am Ring

O godzinie 15 w niedzielne popołudnie, tuż przed wyjściem Pendulum na scenę, organizatorzy festiwalu wydali komunikat ostrzegający przed zbliżającą się burzą. Dziesięć minut później rozpoczęło się piekło i wszyscy zastanawiali się nad przełożeniem koncertu. Ludzie kryli się i uciekali w strachu przed wiatrem i deszczem. Wyglądało to jak początek końca świata!

Gdy Pendulum weszło na scenę, wiatr i deszcz ustał, słońce powróciło - zarówno fizycznie jak i metaforycznie! Dziesięć tysięcy wodoodpornych fanów pomonożyło się szybko do pięćdziesięciu tysięcy aby posłuchać niesamowitej muzyki Pendulum.

Ludzie bawili się i tańczyli i szybko słynne koła (do piosenki "Circles") budowały się nie tylko przy scenie. Peredur ap Gwynedd, prowadzący gitarzysta Pendulum, grał na swoich TriAmpach MKII i paczkach H&K CC412 wyposażonych w głośniki Vintage 30.

Set zawierał część sprawdzonych hitów takich jak "Voodoo People" czy "Propane Nightmares", ale również materiał z najnowszej płyty "Immersion" włączając w to "The Island" oraz "Watercolour".

Polecamy przesłuchanie płyty Immersion, jednego z najbardziej oczekiwanych albumów 2010!

Pendulum Pendulum Pendulum Pendulum

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl