Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe
Kanał RSS RSS

Gdzie jesteś : strona główna / nowości / stone sour wychodzi ze studia

Stone Sour wychodzi ze studia

Stone Sour wychodzi ze studia

W sobotę (5 czerwca) Stone Sour - trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy - zagrał na scenie Alternastage tegorocznego festiwalu Rock am Ring. Grupa była w studiu przez ostatnie 6 miesięcy nagrywając swój najnowszy album "Audio Secrecy". Powrót Stone Sour do Europy był niecierpliwie wyczekiwany przez tysiące fanów przybyłych na koncert!

Koncert obejmował nowy materiał płyty, który nigdy wcześniej nie był pokazywany na żywo. Poza tym oczywiście zagrali hity takie jak "Through Glass" zaśpiewane nie tylko przez lidera Corey Taylora, ale również przez zgromadzone rzesze fanów.

Płyta Audio Secrecy będzie dostępna 3 września. Dla fanów nie mogących doczekać się płyty, grupa udostępnia piosenkę "Mission Statement" online przez 24 godziny. Koniecznie odwiedź ich oficjalną stronę i sprawdź czego oczekiwać po nowej płycie!

Josh Rand, gitarzysta Stone Sour i endorser wzmacnicza Hughes&Kettner TriAmp MK II powiedział nam przed koncertem, że kapela jest bardzo zadowolona ze swojej pracy i nie mogą się doczekać trasy koncertowej po tak długim czasie w studiu.

Poniżej wywiad z Joshem który udało nakręcić się za kulisami festiwalu Rock am Ring.

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl