Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe
Kanał RSS RSS

Gdzie jesteś : strona główna / wzmacniacze basowe

Wzmacniacze basowe

Wzmacniacze basowe

Wzmacniacze basowe

Bass jest muzyczną podstawą, barytonowym łącznikiem spajającym wszystkie harmoniczne w całość. Wraz z przychodzącą odpowiedzialnością, gitarzyści basowi wymagają od wzmacniacza potężnego brzmienia. Tu nie ma miejsca na niedomówienia.

Hughes&Kettner projektuje dopracowane rozwiązania dla gitarzystów basowych prawie tak długo jak robimy wzmacniacze gitarowe. Mimo iż historia uczy że dźwięk gitarowego rocka jest zakorzeniony w bardzo specyficznym układzie basowym, sam wzmacniacz skonstruowany na bazie systemu gitarowego nie zda egzaminu. Potrzebujesz innego gatunku wzmacniacza, poważnego narzędzia przy pomocy którego możesz trząść ziemią pod stopami. Maszynę dźwiękową która potrafi wykrzesać siebie zarówno brutalny, ostry ryk jak i delikatne, okrągłe basowe akompaniamenty.

Zdeterminowani do spełnienia oczekiwań, zaprojektowaliśmy wzmacniacze z naszym tradycyjnym przywiązaniem do muzycznych detali. Nasza grupa gitarzystów basowych nie zgodzi się na nic innego. Tą obietnicę jakości możesz egzekwować od nas w dowolnej chwili! Niezależnie czy szukasz rozwiązania do domu czy do ciężkiej pracy w trasie, nie musisz szukać poza rodziną wzmacniaczy basowych Hughes&Kettner.

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl