Aplikacja GrandMeister 36 Remote Control na Androida

Łukasz Wojciechowski Wzmacniacze gitarowe Leave a Comment

Nowa aplikacja GrandMeister 36 Remote Control App na Androida oferuje takie same możliwości jak jej odpowiednik z iPada, który został wypuszczony przez producenta w 2013 roku.

Mimo iż byliśmy ciągle naciskani przez klientów, zwlekaliśmy ze stworzeniem aplikacji GM36 na urządzenia z Androidem. Powodem była duża liczba urządzeń i wersji systemu. Jednak na targach Musikmesse 2014 we Frankfurcie, Csaba Réti – pasjonat GrandMeistera 36 oraz programista aplikacji, skontaktował się z nami i poprosił o pozwolenie na użycie grafik aplikacji z iPada, aby stworzyć aplikację na Androida. Cóż za zbieg okoliczności!Rüdiger Forse, Hughes & Kettner’s Senior Product Manager
Tablety z systemem Android są niezwykle popularne wśród muzyków, szczególnie w Europie Wschodniej. Dla mnie jako użytkownika wzmacniacza GrandMeister 36 oraz programisty systemu Android, punktem honoru było zapewnienie gitarzystom dostępu do funkcji dostępnych w odpowiedniku Apple. Barré Informatikai Kft. posiada duże doświadczenie we wspieraniu aplikacji na Androida i oferuje bezpośrednią mailową pomoc użytkownikom na całym świecie.Csaba Réti, CEO węgierskiej firmy Barré Informatikai Kft.

Firma zaoferuje dwie wersjie aplikacji GrandMeister 36 Remote Control: darmową, która pozwala na standardowe sterowanie za pomocą standardowego interfejsu USB MIDI oraz rozszerzoną, która pozwoli na dodatkowe zarządzanie presetami i ich wymianę z ludźmi z całego świata.

Darmowa wersja dostępna jest już dziś w sklepie Google Play Store.

Przydatne linki

  • Aplikacja GrandMeister 36 Remote Control App: https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.barre.amplifier.gm36
  • Barré Informatikai Kft.: www.barre.hu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *