Attax 100 … i scena jest Twoim domem!

Zacznij grać!

Szukasz potężnego wzmacniacza, posiadającego ostre uderzenie? Uniwersalnego wzmacniacza posiadającego dobre, podstawowe brzmienie, wyczyszczonego z przesłodzonych efektów? Dającego zabawę sprzętu, który da Ci iskrę muzycznej kreatywności i spowoduje, że inspiracja będzie wypływać wprost z Twoich palców? W takim razie Twoje poszukiwania kończą się wraz z pojawieniem się wzmacniacza ATTAX! Cztery potężne kanały, trzy moduły efektów konfigurowalne indywidualnie dla każdego kanału oraz niezwykła technologia muzyczna, która aktywuje Twoje ustawienia efektów automatycznie, kiedy tylko włączasz kanał – czas przestać szukać wzmacniacza i zacząć grać! Znajdziesz swój idealny dźwięk, kiedy inni będą wciąż zajęci zabawą zbędnymi opcjami! Nerwowe pokręcanie gałkami pomiędzy piosenkami? Zapomnij o tym! Wykonywanie nerwowych tańców na stompbox’ie? To wszystko historia! Jesteś muzykiem, nie programistą. Uwolnij umysł i skup się na grze; ATTAX zajmie się całą resztą.

Prawdziwi rockmeni cenią wygodę

Dostarczenie sprzętu na scenę to ciężka robota, ale ktoś to musi zrobić. Potrzebujesz niezawodnego, mocnego sprzętu, który przetrwa ciężkie życie sceniczne. Wprost z dusznej sceny do mroźnego samochodu, stojąc na brzegu, niezabezpieczonym – to śmierć każdego wzmacniacza. Wymagasz czegoś naprawdę solidnego.

Oczywiście chcesz różnego dźwięku z szeroką gamą opcji. Wszystko to bez męczenia się z przełączaniem w tą i z powrotem, bez metrów kabli, migreny związanej z pustymi bateriami i magicznie znikającymi gniazdkami. Wszystko w jednym – to jest to, czego oczekujesz.

Technologia dźwięku

Wracając do lat 90tych, wzmacniacze ATTAX były wielbionym krokiem milowym w historii profesjonalnych wzmacniaczy. Łączyły one brutalną siłę z subtelnymi opcjami „rzeźbienia” dźwięku, dodając do tego wszechstronność i niepodważalną jakość wykonania. Wszystko to dostarczone było w najniższej możliwej cenie. Dziesięć lat później, umysły które stworzyły wzmacniacze takie jak TriAmp, Switchblade, postanowiły rewitalizować ATTAX’a dołączając do niego najnowszą technologię.

Wyposażony w cztery kanały, ATTAX dostarcza dźwięku za który warto umierać. Piskliwy Clean, gardłowy Crunch, ostry Lead i miażdżący Ultra high-gain – ten wzmacniacz zabiera Cię we wszystkie cztery strony na mapie dźwięku. Efekty Reverb, Delay i Modulation dodają dodatkowych ekspresyjnych kolorów do tej muzycznej palety. Znając reputację inżynierów firmy Hughes&Kettner można spodziewać się, że wszystkie one znajdują się w inteligentnie zintegrowanej, przyjaznej użytkownikowi pętli efektów. Świetna mała opcja nazwana Channel FX Memory zapewnia każdemu kanałowi osobną pamięć efektów aktywowaną wraz z przełączeniem kanału.

Mocny, ciepły dźwięk jest czymś, co trzyma graczy przy wzmacniaczach lampowych. Aby zachować to niezwykłe brzmienie, specjaliści z Hughes&Kettner’a obdarzyli ATTAX’a wzmacniaczem o tych samych parametrach, co używane we wzmacniaczach lampowych. Sygnał przepływający przez głośnik wraca do wzmacniacza, aby nadać mu wyjątkowy, lampowy smaczek.

Aby przenieść ten cały potencjał na realny dźwięk, ATTAX znajduje się w specjalnej drewnianej obudowie zawierającej głośnik drugiej generacji 12” Rockdriver Ultra, który posiada moc 100 watt.