Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe
Kanał RSS RSS

Gdzie jesteś : strona główna / wzmacniacze gitarowe / klasa custom

Klasa Custom

Klasa Custom

Klasa Custom

Nasza firma napędzana jest pasją do dźwięku. Wiemy że zbudowanie dobrego wzmacniacza to coś więcej niż parę lamp i markowe głośniki. Musisz posiadać obsesję na punkcie każdego z detali. Nie chodzi tylko o dobry design oraz jakość poszczególnych komponentów. Cała magia to odpowiednia ich kombinacja.

Nasze wzmacniacze klasy Custom są owocem niekończącej pogoni za idealnym brzmieniem i wydajnością. Jest to wyścig do doskonałości który czyni wzmacniacze gitarowe Hughes&Kettner unikalnymi instrumentami dla unikalnych muzyków, zaprojektowanymi aby spełnić najbardziej wygórowane żądania gitarzystów. Szukasz muzycznego spełnienia? Właśnie je znalazłeś.

Wzmacniacze gitarowe Custom Class nie bazują na przestarzałych projektach ograniczających elastyczność. Nie są też bazowane na chwilowych trendów. Są one idealnym połączeniem klasycznych dźwięków oraz nowoczesnej funkcjonalności. Są one ręcznie wykonane w naszej fabryce w Niemczech, dokładnie tak jak oczekujesz tego od produktów tej klasy. Jednak mimo butikowej produkcji czyli ręcznego składania płytek czy selekcji lamp, projekty powstają z użyciem najnowszych technologii. To przekłada się na zwiększoną niezawodność oraz idealną, stałą jakość dźwięku.

Te wzmacniacze wyglądają fantastycznie. Jednak pod piękną skórą są twarde jak czołg - konstrukcja wytrzyma wiele uderzeń, a wzmacniacz będzie brzmiał dalej idealnie.

Jakikolwiek styl muzyczny preferujesz - The Shadows, Slade, Santana, Sting lub Slipknot - możesz liczyć na wzmacniacze gitarowe klasy Custom Class. Każde użycie gwarantuje Ci dźwięk którego oczekujesz od marki Hughes&Kettner. Dziś oraz na każdym koncercie w przyszłości!

Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl