Hughes&Kettner
Wzmacniacze gitarowe Wzmacniacze basowe Lampy elektronowe

TriAmp MKII

TriAmp MKII TriAmp MKII TriAmp MKII TriAmp MKII TriAmp MKII TriAmp MKII TriAmp MKII Michał Bagiński 3 Doors Down Jamiroquai Meat Loaf Murderdolls Smokie DJ Bobo

TriAmp MK II

Głowa lampowa najwyższej klasy

TriAmp® MK II jest jedynym wyborem jeżeli chodzi o jakość dźwięku oraz jego różnorodność. Jest to w pełni lampowy wzmacniacz klasy Custom, który oddaje wszystkie najlepsze brzmienia w historii wzmacniaczy w Twoje ręce. Począwszy od kalifornijskiego clean przez brytyjski jangle z lat 60-tych aż do klasycznego rocka i nowoczesnego metalu. TriAmp® kończy z noszeniem zestawu wzmacniaczy za cenę wszechstronności brzmienia, dodaje do tego wszystkiego jeszcze maksymalną niezawodność której wymagasz na każdej scenie.

Każdy ze wzmacniaczy posiada dwa kanały, dedykowany 3-zakresowy EQ oraz pokrętło Master. Zdalna zmiana kanału możliwa jest dzięki dołączonemu przełącznikowi. Wbudowana pętla efektów może być skonfigurowana jak szeregowa lub równoległa, a moduł MSM-1 MIDI pozwala na zdalną kontrolę MIDI. To czyni TriAmpa centrum każdego systemu dźwiękowego. Ten wzmacniacz to najwyższa półka światowa, 13 ręcznie dobieranych lamp zamkniętych w bezkompromisowo zaprojektowanej obudowie. Czego mógłbyś chcieć więcej od wzmacniacza?

Test Drive TriAmp MKII
Strony polecane przez hkaudio.pl
  • Hughes&Kettner, strona producenta - www.hughes-and-kettner.com
  • Coreblade, metalowa głowa roku 2010 - www.coreblade.net
  • VTI Tubes, wysokiej jakości lampy - www.vtitubes.com
  • Mietek Jurecki, organizator Solo Życia - jurecki.art.pl