TubeMeister 18 Head

Kolejny wielki Hughes&Kettner


TubeMeister 18 Head

Nowy head firmy Hughes & Kettner jest jednym z lepszych produktów w swojej klasie, oferując świetne brzmienia i odpowiednią funkcjonalność. Myślę, że jest to wystarczający powód, aby wypróbować go przy najbliższej okazji, jak to mówią, w dobrym sklepie muzycznym.Krzysztof Inglik - Magazyn Gitarzysta

W przypadku wzmacniacza gitarowego TubeMeister, Mr. Hughes oraz Herr Kettner wykorzystali całą swoją wiedzę i umiejętności aby zamknąć swoją pasję do wzmacniaczy lampowych w tak małym formacie. Dzięki niemieckiej inżynierii wzmacniacz ten potrafi przejść od ryku do szeptu, zatrząść posadami sceny, wspomóc kreatywność w studio oraz uchwycić chwile napływu weny w środku nocy.

Oferując trzy różne brzmienia pod przełącznikiem nożnym, TubeMeister 18 jest idealnym wzmacniaczem do zabrania w trasę koncertową. Czterostopniowy przełącznik mocy pozwala na dostosowanie głośności do małego klubu lub domowego pokoju. Dzięki wbudowanemu Red Boxowi masz możliwość cichego nagrywania swoich kawałków w nocy, zachowując w pełni lampowe, profesjonalne brzmienie.

TubeMeister 18 Head Tył

Dane techniczne

Kanały 2 kanały
Moc 18 Watt (przełączana do 5W, 1W i 0W)
Przełącznik nożny FS-2 opcjonalny
Pokrowiec ochronny Torba w zestawie
Wymiary 356 x 156 x 150 mm
Waga 5 kg