TubeMeister Deluxe 20

Mały, wyszukany wzmacniacz

Podczas gdy sama rodzina wzmacniaczy TubeMeister jest niesamowita, egzemplarz TubeMeister Deluxe jest po prostu olśniewający. Pozwala na uzyskanie doskonale czystych brzmień, przez autentyczne przestery aż do nowoczesnych hi-gainów. Wszystko to inspirowane ukochanymi kanałami wzmacniacza TriAmp Mark 3.

Właściwości

TubeMeister Deluxe 20 czyni robotę gitarzysty łatwiejszą, lepiej brzmiącą i jeszcze ciekawszą. Niezależnie czy grasz na scenie, w domu czy nagrywasz w nocy – TubeMeister 20 Deluxe jest wzmacniaczem idealnym. Prawdziwa redukcja mocy pozwala Ci na wybór pomiędzy 20W, 5W i 1W, a nawet 0W aby móc nagrywać po cichy w środku nocy.

TubeMeister Deluxe 20 jest pierwszym lampowym wzmacniaczem oferującym prawdziwe doznania FRFR (full range flat response). Niesamowity DI-BOX Red Box AE (Ambience Emulation) pozwala na podłączenie Twojego pieca bezpośrednio do nagrywania lub systemu nagłośnieniwego. Dzięki temu wzmacniacz ten jest idealnym kompanem na każdej scenie i w każdym studiu. Do Twojej dyspozycji jest doskonałe połączenie brzmienia kolumny 4×12 oraz czystego ataku brzmienia lampowego.

Dane Techniczne

Kanały Clean, Lead + Boost
Moc 20W
Redukcja mocy do 5, 1, 0W
Lampy wzmacniacza 2x EL84
Lampy przedwzmacniacza 2x 12AX7
TSC Tak
Pętla efektów Szeregowa
Red Box Red BOX AE (Ambience Emulation)
Przełącznik nożny FS-2 (opcjonalny)
Funkcje przełącznika nożnego Kanał, Boost
Wyjście głośnikowe 1x 8-16 Ohm
Wymiary 355 x 155 x 150mm
Waga 5kg
Akcesoria Torba transportowa w zestawie

Próbki dźwiękowe

Wideo