Nowości

19.01.2008

Tommy Thayers wybrał Hughes&Kettner Duotone.
więcej...


19.12.2007

Konkurs na stronach infomusic.pl
więcej...


18.09.2007

Hughes&Kettner na targach MusicMedia w Krakowie.
więcej...


21.06.2007

Rush wraca na trasę
więcej...


05.06.2007

Michał "Bateria" Bagiński mówi o sprzęcie Hughes&Kettner
więcej...


Zobacz także
HK Audio

Power Works
Amtec Online„wzmacniacze basowe”

Wzmacniacze basowe

Bass jest ogniwem spajającym muzykę i dodającym jej harmonii. Wraz z odpowiedzialnością za trzymanie całego "dołu" muzyki, gitarzyści basowi wymagają naprawdę potężnego i ciężkiego dźwięku. Tu nie ma miejsca na kompromisy.

Firma
Hughes & Kettner projektowała rozwiązania dla gitarzystów basowych prawie tak długo jak robiła wzmacniacze gitarowe. Pomimo tego, iż historia uczy że gitarowy rock ma korzenie w amerykańskich wzmacniaczach basowych, to te wzmacniacze oparte na układach gitarowych nie są odpowiednie. Szukasz czegoś o generację innego, prawdziwego narzędzia, któremu naprawdę można zaufać. 

Zdeterminowani aby spełnić Twoje oczekiwania, projektujemy wzmacniacze basowe ze szczególnym uwzględnieniem szczegółów  muzycznych. Gitarzyści basowi grający na naszym sprzęcie nie zgodzą się na nic innego. Jest to obietnica, której możesz wymagać od nas w każdej chwili. Niezależnie czego szukasz w basowym świecie - tajemniczego, czułego basu dla zawodowców lub początkujących - nie szukaj dalej, Hughes & Kettner jest dla Ciebie!
Okinet Interactive Group